wtorek, 16 lutego 2016

Walentynkowy mini album

Zgodnie z obietnicą uchylę dziś rąbka tajemnicy o moich tegorocznych Walentynkach. Bo choć jestem zagorzałą zwolenniczką okazywania sobie miłości w drobnych, codziennych gestach, to i od święta bardzo chętnie sprawiam mojej drugiej połówce mniejsze lub większe niespodzianki. Tegoroczny Walenty skłonił mnie do przygotowania...

...mini albumu. Takiego na nasze ulubione wspólne zdjęcia. W niewielkim rozmiarze, by można go było zabrać ze sobą w plecaku, położyć na stosie ulubionych książek, a w przyszłości schować w pudle z cennymi pamiątkami. Wypełnionego nie tylko fotografiami, ale również szczerymi wyznaniami, rozpoczynającymi się od słów "Kocham Cię, bo...".

Ponieważ albumik tworzony był jako prezent dla mężczyzny, nie chciałam przesadzić z dodatkami, by zachować męski charakter pracy. Jednocześnie miałam nadzieję, że album ten będzie romantyczny, pokazujący mnóstwo ciepłych emocji. Czy udało mi się sprostać zadaniu?
W uzyskaniu eleganckiego wyglądu zdecydowanie pomogły mi papiery UHK Gallery "Sklepy Cynamonowe" oraz "Loft Christmas". W środku znajduje się kilka tekturkowych wycinanek (Essy-Floresy, Rapakivi) oraz czarno-biało-złote die-cuty. Ukryte w okładce dwa maleńkie magnesy utrzymują całość w ładzie i porządku. 
Reakcja mojego Mężczyzny niech jednak pozostanie mą słodką tajemnicą ;-)

A mini album prezentuje się również na blogu Craftowego Ogródka i w wyzwaniach...
   5 komentarzy :

 1. Album prezentuje się wspaniale i na pewno był miłą niespodzianką dla Twojego Mężczyzny:) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super cute album! thank you so much for playing along with the Crafty Moly Challenge :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny album, bardzo romantyczny :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Papelii :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny, na okładce minimalizm a w środku burza wspomnień. Dziękuję za udział w wyzwaniu Papelii

  OdpowiedzUsuń
 5. Super album, bardzo ciekawa forma :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Papelii

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka