poniedziałek, 22 lutego 2016

Na wiosenne urodziny

Pogoda za oknem zrobiła mi dziś nie lada psikusa. Po pięknym, wiosennym weekendzie powitał mnie chmurny, mokry poniedziałek. A ja... nie wzięłam parasola. Cóż, gapa musi teraz suszyć głowę i płaszcz.

Na przekór aurze w moim myśleniu pojawia się już wiosna. A co w głowie, to i w papierze - stąd dziś pokażę Wam bardzo wiosenną kartkę, którą przygotowałam na rozpoczynające się właśnie wyzwanie w Towarzystwie Dobrej Zabawy. "Kartka w innej formie" to temat, który zaproponowała nam Justyna i który mocno odświeżył (przynajmniej moje) myślenie o kartkowaniu. Po raz pierwszy spróbowałam formy sztalugowej!
W stworzeniu tej pracy pomogła mi również mapka z wiosennego wyzwania Essów-Floresów.

Papier w deseczki znalazłam w księgarni Matras. Urzekły mnie pastelowe, kwiatowe wzory w bloczku! Kompozycję na wierzchu stworzyłam na bazie z ramki "Happy" Essów-Floresów oraz kwiatów w większości ze sklepu Na Strychu, do towarzystwa dodając im ptaszka od Wycinanki i motyle od Rapakivi
 A w środku... jeszcze więcej kwiatów! I sporo miejsca na dedykację.Moją wiosenną kartkę sztalugową zgłaszam na wyzwania:
  

6 komentarzy :

 1. Oryginalny pomysł i ciekawa forma :D fajny klimat ma ta karteczka ;) dziękuję za udział w essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł na wykorzystanie mapki na "innej" kartce. Podoba mi się też bardzo wykończenie wewnątrz. Baaardzo sympatyczna karteczka. Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu essy-floresy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mnie zaciekawiła kompozycja w ramce. Uroczo i bardzo wiosennie. Dziękuję za udział w wyzwaniu Essy- floresy.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że zdecydowałaś się wykorzystać wyzwaniową mapkę w tej formie, uzyskałaś ciekawy efekt. Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pomysł na wykorzystanie mapki. Dziękuję za udział w essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię inne rodzaje kartek niż takie zwykłe, Twoja jest bardzo ciekawa i wkomponowanie kwiatów piękne. Dziękuję za udział w wyzwaniu sklepu Scrap Shop. Pozdrawiam, Werciakol.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka