sobota, 28 lutego 2015

Czas leci

W ostatnich dniach poszukuję pozytywnych emocji. Czuję się najlepiej w towarzystwie przyjaciół, otoczona ciepłymi barwami, z kubkiem kawy i w grubych pasiastych skarpetkach. I zachłannie łapię promienie słońca, przebijające się zza lutowych chmur.

Korzystając z ostatnich dni urlopu, pozytywnie naładowana, ale też ciut refleksyjna, zmalowałam kolejne strony w art journalu. Do tablicy Rapakivi oraz do żurnalowych wytycznych Kawy i NożyczekJest więc moc ciepłych barw zachodzącego słońca i kontrastująca czerń. Pojawia się pismo, trochę cyfr w postaci dat. Jest wkomponowane w całość zdjęcie - z tego roześmianego paszczaka wyrosła pisząca te słowa, zatem pracę można chyba nazwać autoportretem.

Co najbardziej lubię w tych kartach? Zdecydowanie mozaikowe tło ze strzępków różnych papierów. Tworzenie go było świetną zabawą. Pierwszą taką, lecz nie ostatnią!


10 komentarzy :

 1. bomba! chcę wiecej i wiecej Twoich prac :D

  OdpowiedzUsuń
 2. wyszło... rewelacyjnie! zawsze mi szczena opada, jak u innych jest tak fajnie - płasko, mimo tego, że tło ścinkowe. u mnie zawsze coś odstaje, albo się fałduni :) dziękuję w imieniu Rapakivi za zainspirowanie się naszą tablicą moodboardową :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne, ciepłe tło i malutka Dagmara taka pełna entuzjazmu. :)
  fajnie, że dołączyłaś do naszego projektu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie,słonecznie,optymistycznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wpis :) Tło jest po prostu genialne i bardzo podoba mi się motyw z motylami. Dziękujemy za udział w wyzwaniu Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ciepły, optymistycznie-nostalgiczny wpis
  rewelacyjne tło!

  OdpowiedzUsuń
 7. też lubię Twoje mozaikowe tło :) świetny, bardzo energetyczny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny wpis. Podoba mi się jego przesłanie.

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka