niedziela, 1 lutego 2015

Art is Joy

Usiadłam w piątek wieczorem, niesamowicie zmordowana całodziennymi (dosłownie!) działaniami różnymi, tymi w pracy zwłaszcza. Naleśniki, które wylądowały na moim talerzu, były paskudne, sok trącił nieświeżością, a pranie okazało się w dalszym ciągu mokre.
Nic nie zapowiadało przyjemnej końcówki dnia...

Przeglądając (tak trochę rutynowo już) blogi, natrafiłam na Ekspresowe Wyzwanie Rapakivi. Rzuciłam tylko okiem na wytyczne, a pomysł zapalił się w mojej głowie jak żarówka.
Zerknęłam na zegarek - dopiero dwudziesta druga, młoda godzina. Zabrałam się do pracy.

Chlapanie, mazianie, stemplowanie, cięcie, darcie, wiązanie i klejenie sprawiły mi mnóstwo radości! Początkowo monochromatyczna w zamyśle praca przekształciła się w pełen energii, warstwowy, nieco zabałaganiony blejtramik.
O czym? O moim postanowieniu noworocznym, by wrócić do rysunku. O radości z tworzenia. O poszukiwaniu motywacji i inspiracji.


Gdy kończyłam, było grubo po godzinie drugiej...


Na blejtramie znaleźć można m.in.
- papier Rapakivi Be Optimistic 3
- drewnianą mini klamerkę
- mini tag (również Rapakivi)
- stempel z kolekcji Love Letters Stamperii
- kryształki Prima
- sznurek Tiger
- farby, mgiełki domowej roboty, pastę strukturalną


Efekty wieczornej ekspresowej weny zgłaszam do wyzwań...

  
(wybrałam linię pionową słowa + tagi + rysowane linie, aczkolwiek sznurek + słowa + rysowane linie również pasuje)

10 komentarzy :

 1. świetne plan na powrót do rysownia i rewelacyjna oprawa Twojego postanowienie.
  Podziwiam, Pozdrawim!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie gratuluje wygranej w Rapakivi. Twoja praca zaslugiwała na uznanie, a Twoja sympatia do tej marki papierów zostala wynagrodzona...

   Usuń
 2. Świetne! Bardzo energetyczne połączenie kolorów, rewelacyjne litery i kompozycja, no i samo postanowienie bardzo pozytywne :) Widać po pani, że warto wrócić do rysowania (zazdroszczę talentu!)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się bardzo, że nasze wyzwanie trochę rozweseliło Twój dzień, a właściwie późny wieczór :) Praca jest przepiękna i pełna pozytywnej energii :) Życzę wytrwałości w realizacji noworocznego postanowienia :) Dziękujemy za udział w Weekendowym Wyzwaniu Ekspresowym Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kurcze kobieto! cudnie, niesamowite tło uzyskałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Art is joy - cudne przesłanie! Niezwykła energia bije z twojego blejtramiku :) Dziękujemy za udział w naszym wyzwaniu na scrapki-wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Very special project, I love it! The colors stand out against the black and white. Thanks for joining us at Scrapki-Wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 7. ależ rewelacyjnie pomieszałaśte kolory! cudna praca! dziękuję w imieniu Scrapki-wyzwaniowo za udział w zabawie i pozdrawiam z ramienia Rapakivi :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wow!!! very great prodject!!! Thanks for joining us at Scrapki-Wyzwaniowo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Thanls for playing with us! Wonderful work!

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka