niedziela, 27 sierpnia 2017

Lista zakupów

"Kochanie, musimy kupić..." - to częste słowa w niejednym domu, nie wyłączając mojego. Oczywiście tuż po nich pojawia się zwykle mniej lub bardziej obszerna lista brakujących towarów pierwszej potrzeby. Okazuje się jednak, że po zakupach wracamy z maksymalnie połową tychże wspominanych wcześniej rzeczy, a około trzy czwarte zawartości naszych toreb chwilowo w ogóle się nam nie przyda. Masz ci los...

Aby ułatwić sobie planowanie i wykonywanie zakupów, uzgodniliśmy, że zaczniemy pisać listy. Tak, tak.. nie wymyśliliśmy nic lepszego, niż te wyśmiewane w młodości karteczki od babci i wiszące pod magnesem notatki na lodówce u mamy. Ale poszłam o krok dalej niż wcześniejsze pokolenia kobiet w mojej rodzinie i stworzyłam dla nas notes A6 z podręcznym długopisem, który dumnie wisi już na lodówce i oznajmia, że należy KUPIĆ...

Tym razem nie wykorzystałam żadnego wykrojnika, za to z przyjemnością pobawiłam się stemplami projektu Kaśki Gazdy z grupy Stempel i Reszta. Jej kawowy zestaw jest naprawdę rewelacyjny i, jak widzicie, można nim wyczarować nie tylko filiżankę cappucino, ale też... kubełek lodów. Moim ukochanym przysmakom za tło robi tekturowa etykieta do prezentów, kupiona ze sto lat temu w IKEA.
Cieniowanie uzyskałam dzięki brush penom z... Lidla. Wciąż się z nimi oswajam, ale to chyba będzie dłuższa znajomość, ponieważ ich kolory i łatwość cieniowania z użyciem wody zdecydowanie mnie przekonują.

A tak gotowy notes prezentuje się na mojej lodówce. Utrzymuje się na niej dzięki dużemu magnesowi. Filiżanka pięknie odbija światło - to zasługa warstwy Glossy Accents.

Notes ten jest inspiracją do nowego wyzwania Towarzystwa Dobrej Zabawy "Lody dla ochłody". Zajrzyjcie koniecznie na bloga TDZ - jak zwykle jest o co powalczyć!


A notesik zgłaszam do udziału w wyzwaniach:
         

5 komentarzy :

 1. Niewiele i bardzo gustownie :) Pozdrawiam z Nie - kartkowego wyzwania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za wielki udział w naszym przydasiowym wyzwaniu "Little" :)
  super pomysł na zapiski bardzo podręczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny notes! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Studio SZOK! Pozdrawiam serdecznie Gosia 💚

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny notes :)
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Studio SZOK. Pozdrawiam Iwona

  OdpowiedzUsuń
 5. Super :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Studio SZOK:)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka