poniedziałek, 3 kwietnia 2017

Dla Jakuba i dla CRAFTfun

Wiosna! Słońce! Lekkie sukienki wyciągnięte z szafy! W końcu w pełni można odtajać po zimie, ogrzać po kapryśnym przedwiośniu i... ruszyć ku nowym przygodom.
Moim wyzwaniem na najbliższe sześć miesięcy jest współpraca z producentem tekturek i niesamowicie inspirującym blogiem CRAFTfun. Od 1 kwietnia (i nie, to nie Pryma Aprilis!) oficjalnie zasiliłam szeregi ich DT.
Jako pierwszą inspirację pokazałam kartkę na pierwsze urodziny Jakuba. Pamiątka ta miała być jednocześnie zaproszeniem na sesję fotograficzną i... nie miała być typową kartką dziecięcą. Skorzystałam więc z patchworkowego wzoru, który wykonywałam już wcześniej dla rodziców - jest on uniwersalny, radosny, a przy odrobinie subtelnych dodatków pasuje także dla malucha.

Prezentem jest sesja zdjęciowa, zatem bez wahania sięgnęłam po badzik z aparatem. Wkomponowany w bukiet kwiatów subtelnie zdradza zawartość karteczki. Świetną zabawę miałam również przygotowując listki - pocięłam i wytuszowałam piękną tekturkową gałązkę. Pręciki, cekiny i banerki wycięte z paska ozdobnego Paper Passion uzupełniły tę wiosenną kompozycję.
Gotową kartkę zamknęłam w przygotowanej na wymiar kopercie 3D. Wybrałam dla niej niebieski papier 13@rts "Out of the Blue". Muszę przyznać, że korzystanie z tablicy 123 Punch Board od WRMK jest z każdym kolejnym projektem łatwiejsze, a ogrom możliwości niesamowity. To był dobry zakup.

Taki jest mój początek przygody z CRAFTfun - jak Wam się podoba?
Osobiście nie mogę doczekać się kolejnych pomysłów w gronie nowego DT :)


1 komentarz :

  1. Dagmaro, gratulacje! Piękny, delikatny, wiosenny komplecik uscarpowałaś!

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka