czwartek, 24 marca 2016

Siedmiolatka

Kiedy dwa lata temu zaczynałam swoje blogowanie - ona już była. Co więcej, nieźle już dokazywała. Uczyłam się od niej, jak różnorodna może być twórczość i podglądałam pomysły, gdy wena twórcza siedziała niemrawo w kąciku.
Kto to taki? Art Piaskownica!


Z okazji siódmych już urodzin bloga, załoga Art Piaskownicy wraz ze sponsorami przygotowali prezenty dla Czytelników. Nie mogę doczekać się losowania!

A poza niespodziankami, dziewczyny dzielą się swoim hasłem przewodnim - dewizą nie tylko na najbliższych siedem lat:
[…] oddawanie się pasji jest ważniejsze niż sama pasja. 
Daj się czemuś pochłonąć bez reszty, włóż całe serce; doskonal się i ćwicz, nigdy się nie poddawaj. Właśnie na tym polega spełnienie, to jest prawdziwy sukces.5 komentarzy :

 1. Dagmaro - Dziękuję ślicznie za zabawę u nas w AP oraz za przemiłe odwiedziny na moim blogu i słowa uznania. Pozdrawiam życząc twórczej weny na długi czas. Ela

  OdpowiedzUsuń
 2. Takich sukcesów życzę Ci najbardziej! Dziękuję w imieniu całej ekipy Art Piaskownicy za udział w urodzinowej zabawie i dziękuję za wizytę na moim blogu!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 3. i tego spełniania ci życzę - dziękuję za udział w siódmych urodzinach Art Piaskownicy i zapraszam niebawem do nas ... kto wie, może to do ciebie uśmiechnie się los :) Ki

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za udział w naszej zabawie AP. Powodzenia! Pozdrawiam Daga

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki za wspólną zabawę urodzinową. Życzę nieustającej kreatywności!

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka