piątek, 11 grudnia 2015

Gwiazdki na Gwiazdkę

Do Bożego Narodzenia zostały dwa tygodnie. Coraz silniej odczuwam tę przyjemną atmosferę przygotowań, w których nie brakuje tworzenia świątecznych niespodzianek i pakowania prezentów zakupionych. Za moment zacznę wysyłać kartki z życzeniami, by dotarły jeszcze przed Wigilią i powiedziały najważniejszym dla mnie osobom, że ciepło o nich myślę nad opłatkiem.

Ale zanim na stole pojawi się biały obrus, a w pokoju zacznie pachnieć choinka, chcę Wam pokazać kartkę, którą przygotowałam na rozpoczynające się właśnie grudniowe liftowanie w Towarzystwie Dobrej Zabawy. Zainspirowana przepiękną pracą AgiP, stworzyłam jej ciepłą, złoto-brązową wersję.
Przełamałam się w tej pracy, by swobodnie pochlapać po papierze - w ruch poszła złota farbka, której kleksy ciekawie współgrają z barwami papierów UHK i Recollections. Poznęcałam się odrobinę nad brzegami, drąc je i tuszując, a następnie bałagan ten połączyłam ze śnieżnobiałą bawełnianą koronką. Nieocenione okazały się tekturki Essów-Floressów, bez których mimo wszystko byłoby tu strasznie pusto.
Wszystkim oczekującym na Święta życzę wielu twórczych pomysłów :)

A kartkę zgłaszam na wyzwania:
"Bingo" w Scrapku (linia środkowa pozioma, czyli biały-tekturka-koronka)
"Kartka świąteczna" w Art-Piaskownicy
2 komentarze :

  1. PIĘKNA - DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W WYZWANIU ART-PIASKOWNICY. Szczęśliwego Nowego Roku życzymy

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna kartka! Podoba mi się, jak zadbałaś o szczegóły, farbka, brokat...super.
    Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka!

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka