niedziela, 16 listopada 2014

Wymiana bożonarodzeniowa Artimeno

Z ogromną przyjemnością i jeszcze większą ciekawością wzięłam udział w zabawie wymieniankowej Artimeno. Bardzo trudno mi powiedzieć, która część projektu podobała mi się bardziej: tworzenie i wysyłanie kartki, czy czekanie na przesyłkę od Papierkarni.

W wykonywanej przez siebie karce postawiłam na radosne, żywe kolory. Pomogła mi w tym technika serwetkowa, kojarzona zwykle z decoupage'em.
A kiedy otworzyłam kopertę z przesyłką przeznaczoną dla mnie...
...znalazłam elegancką, prostą kartkę z przepięknymi życzeniami oraz zakładkę-sówkę, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia.

Choć mamy listopad (najmniej lubiany przeze mnie miesiąc w roku), dzięki tej zabawie poczułam już odrobinę magii Świąt. Serdecznie za nią dziękuję!


4 komentarze :

 1. Fajnie, że podeszłaś tak nietypowo do światecznej kartki, jest wesoła i zupełnie odmienna od tych zielono-czerwonych (które ja też wlaśnie produkuję). Ta sówka jest przefantastyczna też bym się w niej zakochała!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za karteczkę i niespodziankę. Cieszę się, że wzięłaś udział w zabawie i sprawiło Ci to wiele radości. To jest sygnał dla nas jako organizatorów, że warto takie akcje prowadzić - jest przecież coś miłego, magicznego i pięknego w obdarowywaniu innych i czekaniu na podarunek.

  pozdrawiam ciepło
  hania

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł z techniką serwetkową na kartce. Tło pełne tekstów jest fanstastyczne.
  A sówki ( pozytywnie) zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy ja mogę podkraść zdjęcie swojej kartki, bo sama, jak zwykle, zapomniałam zrobić przed wysłaniem :) ?

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka